Reference

Kontakt na paní Moniku jsem získala na doporučení. Již při prvním setkání jsem byla mile překvapena profesionálním přístupem, vstřícným jednáním a ochotou pomoci klientovi. Je vidět, že zájem a spokojenost klienta je u paní Moniky na prvním místě. Měli jsme poměrně nevýhodný úvěr od stavební spořitelny a díky radám a zvolenému postupu nám paní Monika pomohla ušetřit dost peněz.  Finanční služby paní Moniky mohu vřele doporučit. Michaela Vojtová, Karlovy Vary

Michaela Vojtová, Karlovy Vary

Služby tohoto finančního poradce vřele doporučuji. Paní Monika Pěkná je naprostý profesionál ve svém oboru. Ochota, vstřícnost, profesionalita, rychlost a nadšení je její silnou stránkou. V řešení jak firemních tak soukromích finančních záležitostech je naprostou jedničkou ve svém fungovaní.
Za sebe a firmu tedy velmi DOPORUČUJI. Lucie Růžičková, Hroznětín

 

Lucie Růžičková, Hroznětín

Paní Monika Pěkná s námi spolupracuje již několik let a její služby mohu každému doporučit. Zejména z důvodu špičkového
profesionálního přístupu, seriozního jednání, rychlé reakce na vzniklé problémy, poskytování veškerých požadovaných informací ohledně pojištěnía finančního trhu. Spoluprací s paní Pěknou šetříme nejen peníze, ale hlavně čas a orientovat se v této problematice je hlavně o času.
Pro pokračování v tomto přístupu ke klientům přeji paní Monice hodně zdraví a pevné nervy.

Jiří Habart, Karlovy Vary

Dobrý den  paní Pěkná,

Dovolila bych si poznamenat, že jste pro mě i celou naši rodinu velmi důležitá a potřebná. O všech novinkách se dozvíme vždy včas, hlídáte za nás to, co nestíháme my a taky Vám můžeme říct, když něco nechceme. Nemám pocit, že jsme do něčeho tlačeni, což je taky ve Vašem oboru důležité. Žijeme s pocitem, že když se stane nějaký průšvih, tak ve Vás máme oporu. Takže si přeju pro Vás , ale i pro sebe, ať jste zdravá a s chutí do práce jako dosud, protože díky tomu máme klidnější spaní.

 

Jitka a Jiří Febrovi, Karlovy Vary

Paní Pěkná je velmi šikovná a zkušená finanční poradkyně, která mi pomohla uspořádat, vysvětlit a doporučit – přesněji řečeno ušít na míru- celé mé finanční portfolio. Velmi si cením toho, že pro ni nikdy není zatěžko,při jakémkoliv mém dotazu,tėměř okamžitě odpovědět a problémem se zabývat. Sama kontaktuje při výhodných a pro klienta přīnosných záležitostech a v neposlední řadě klienty navštěvuje a portfolio dle aktuálních podmínek a nabídek vylepšuje.Pomáhá mi již asi 6 let a jsem se vším opravdu velmi spokojená.
MUDr. Lucie Trynerová

MUDr. Lucie Trynerová