O mně

Pracuji jako finanční poradce 20. rokem a mám zkušenosti ve všech oblastech.  Využívám svého postavení ve prospěch klienta a ti mne také odměňují svojí důvěrou a věrností.  Také o klientech vím, že často nemají čas, chuť, či informace  k řešení této problematiky. Nepřijde mi to zas až tak divné, protože každý jsme specialistou v jiném oboru.

Mám neustále potřebu se vzdělávat a profesionálně  rozšiřovat. Ale jsem schopna nahlédnout i do jiných oborů, nejvíce do tajů lidského zdraví. Velkým koníčkem je pro mne cesta přírodní léčby, kterou s velkým úspěchem využívám a doporučuji.

Realitní činnosti jsem se  začala věnovat teprve nedávno. Je to pro mne velice kreativní obor, ohromná výzva, která mne doslova nutí se učit novým technikám a technologiím. Mám své vzory, celebrity, které používají ty nejefektivnější nástroje vedoucí k rychlému zobchodování nemovitosti. Poslední vzdělávací seminář od Chytrý makléř jsem absolvovala 3.6.2017 https://www.jaknabiratexkluzivne.cz/cs/zaznam a jenom mi to potvrdilo, že učit se od nejlepších,  je jediná správná cesta. Vlastně zase miluji svoji práci.

Svěřte se do rukou profesionála a nechte řešení na mne.  Získáte tak více času, více peněz a více jistoty.

Působím v regionu Karlovy Vary, ale díky světu on line, vzdálenost už není překážkou.

Kontakt:

Monika Taran Pěkná

mob. 777 239 003

monika.pekna@seznam.cz

www.monikapekna.cz