Investice a spoření

Investice a spoření je mezi tím rozdíl? Jaký jste klient, jaký je váš vztah k riziku a jaká že to hrozí rizika? Na co chcete finanční produkt použít, jaký je cílový horizont a jak to bude, když peníze budete potřebovat hned? Jsou peníze bezpečné, jsou bezpečné banky, pojišťovny, je lepší investovat do nemovitostí nebo drahých kovů a co bude, když přijde další krize nebo Euro? Jsou produkty podporované státem formou příspěvku nebo podpory opravdu pořád výhodné? Na spoustu otázek vám pomohu odpovědět.

Velice jednoduše lze říct, že každý by měl rozkládat svoje investice či úspory na několik míst, tzv.diverzifikovat. A současně se o finanční produkty více zajímat, aby si alespoň na část otázek uměl před uzavřením smlouvy  sám odpovědět.

Finanční rezervy pro případ ztráty zaměstnání,  na studia, či na lepší start do života dětí, na nákup vozu, dovolenou, nebo rekonstrukci bydlení. Vytváření rezervy na spokojený důchod by mělo být běžnou součástí finančního portfolia každého jedince. Jak nastavit vhodné produkty, aby splňovaly vaše  potřeby a přání, ukázat vám výhody ale i nevýhody produktů, to je moji prací. Každý jsme jiný, máme jiná očekávání, pro každého z vás tzv. řešení na míru.  Pravidelné investice prostřednictvím podílových fondů či jednorázové investice, nebo naopak produkty s garancí návratnosti vkladu.

Chcete svoji investici řídit sami? Jiří Mazura je profesionál v soukromém řízení investic. Doporučuji jen však finančně zdatným webový seminář Hrajeme se na burze.

Zlato - graf ceny
Stříbro - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny


Zdroj: Forex z Kurzy.cz

 

  Vlajka meny USD   změna Vlajka meny EUR   změna Vlajka meny RUB   změna Vlajka meny CHF   změna

USD
EUR RUB CHF